0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Stanislav Mazanek
۳
۲
Petr Hisler
Finished
۰۲:۰۰
Petr Hisler
۳
۱
Jiri Moravek
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Moravek
۳
۲
Roman Polovka
Finished
۰۱:۳۰
Daniel Lieskovsky
۳
۲
Radim Pavelka
Finished
۰۰:۳۰
Tibor Batthyany
۳
۱
Jiri Louda
Finished
۰۲:۳۰
Duy Tiep Vu
۲
۳
Daniel Lieskovsky
Finished
۰۰:۰۰
Duy Tiep Vu
۲
۳
Radim Pavelka
Finished
۰۱:۳۰
Jiri Moravek
۳
۱
Roman Polovka
Finished
۰۰:۰۰
Linder Ladislav
۳
۱
Plachy Jiri
Finished
۰۲:۳۰
David Sarganek
۳
۱
Jakub Stusek
Finished
۰۰:۰۰
Ondrej Adam
۰
۳
Petr Zivny
Finished
۰۰:۰۰
Jakub Stusek
۳
۰
Vitezslav Burdik
Finished
۰۰:۳۰
Roman Polovka
۲
۳
Stanislav Mazanek
Finished
۰۰:۳۰
Petr Zivny
۳
۲
Ladislav Svanda
Finished
۰۰:۳۰
Michal Wollny
۱
۳
David Sarganek
Finished
۰۱:۰۰
Marcel Pikous
۳
۲
Duy Tiep Vu
Finished
۰۱:۰۰
Vitezslav Malina
۳
۲
Ondrej Adam
Finished
۰۱:۰۰
Vitezslav Burdik
۱
۳
Michal Wollny
Finished
۰۱:۳۰
Ladislav Svanda
۳
۲
Ondrej Adam
Finished
۰۱:۳۰
David Sarganek
۳
۰
Jakub Stusek
Finished
۰۲:۰۰
Petr Zivny
۲
۳
Vitezslav Malina
Finished
۰۲:۰۰
Daniel Lieskovsky
۳
۱
Marcel Pikous
Finished
۰۲:۰۰
Marek Placek
۰
۱
Jiri Svec
inprogress
۰۳:۰۰
Petr Oliver Korp
۰
۱
Denis Hofman
inprogress
۰۳:۰۰
  Europe TT Elite Series
Makajew Maciej
۲
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۲:۳۵
Dawid Kotwica
۲
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۰:۱۵
Piotr Chodorski
۰
۳
Jakub Kosowski
Finished
۰۰:۳۰
Mateusz Repke
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۱:۴۵
Sebastian Bak
۰
۳
Blazej Cioch
Finished
۰۲:۰۰
Igor Misztal
۰
۰
Marcin Jadczyk
inprogress
۰۳:۰۰
Makajew Maciej
۱
۳
Jaroslaw Tomicki
Finished
۰۰:۰۰
Jakub Chojnacki
۲
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۰:۴۵
Artur Daniel
۳
۰
Krzystof Guminski
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Chojnacki
۱
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۲:۴۵
  World TT-CUP
Jakub Jares
۰
۳
Michal Nemec
Finished
۰۱:۲۰
Jakub Jares
۳
۲
Radek Libovicky
Finished
۰۰:۲۰
Michal Nemec
۳
۰
David Mutl
Finished
۰۰:۵۰
Michal Nemec
۳
۲
Radek Libovicky
Finished
۰۲:۲۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Eduard Rubtsov
۳
۰
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۰۰:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۲
Igor Akimov
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Korobeinik
۱
۳
Igor Akimov
Finished
۰۰:۳۰
Sergey Vavrenyuk
۲
۳
Andrew Grabski
Finished
۰۰:۴۵
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۰۱:۰۰
Vitali Khorolsky
۳
۰
Vadim Smetenko
Finished
۰۱:۱۵
Eduard Rubtsov
۳
۰
Vladimir Sorokin
Finished
۰۱:۳۰
Sergey Korobeinik
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۱:۳۰
Sergey Vavrenyuk
۳
۰
Vadim Smetenko
Finished
۰۱:۴۵
Vladimir Sorokin
۰
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۰۲:۰۰
Igor Akimov
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۰۲:۰۰
Vitali Khorolsky
۳
۲
Andrew Grabski
Finished
۰۲:۱۵
Sergey Buluy
۳
۲
Sergey Korobeinik
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Vavrenyuk
۰
۳
Vitali Khorolsky
Finished
۰۲:۴۵
Igor Akimov
۰
۱
Ivan Fashchevskyi
inprogress
۰۳:۰۰
Viktor Sharpay
۰
۱
Yan Krol
inprogress
۰۳:۰۰
  Russia Liga Pro
Sergey Puzyrev
۲
۳
Vladimir Kasatkin
Finished
۰۰:۳۰
Stanislav Kaplan
۳
۲
Vladimir Shirokov
Finished
۰۰:۴۵
Alexander Klavdenkov
۳
۰
Dmitri Razinkov
Finished
۰۰:۴۵
Andrey Prokhorov
۱
۳
Sergei Ogai
Finished
۰۱:۰۰
Ilyas Shakirov
۲
۳
Ivan Soldatov
Finished
۰۱:۱۵
Dmitriy Emec
۰
۳
Roman Astreev
Finished
۰۱:۱۵
Kirill Malahov
-
-
Tyinchtyik Turabekov
inprogress
۰۱:۳۰
Lopatin Sergey
۱
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۱:۳۰
Aleksey Zirin
۳
۱
Igor Mihaylov
Finished
۰۱:۴۵
Vladislav Chakhur
۳
۰
Girevenkov Alik
Finished
۰۱:۴۵
Sergei Ogai
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۲:۰۰
Roman Astreev
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۲:۱۵
Andrey Pravdnov
-
-
Denis Sayanov
inprogress
۰۲:۱۵
Andrey Prokhorov
۳
۲
Lopatin Sergey
Finished
۰۲:۳۰
Dmitriy Emec
۰
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۲:۴۵
Ilyas Shakirov
۱
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۲:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۱
Tyinchtyik Turabekov
inprogress
۰۳:۰۰
Andrey Pravdnov
-
-
Vladislav Chakhur
inprogress
۰۳:۴۵
Girevenkov Alik
-
-
Andrey Pravdnov
inprogress
۰۵:۱۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Hrayr Soghomonyan
۳
۱
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۱:۳۰
Davit Mirzoyan
۳
۱
Ararat Smoyan
Finished
۰۱:۵۰
Armen Darbinyan
۰
۳
Hrayr Soghomonyan
Finished
۰۲:۱۰
  Germany Challenger Ochsenhausen
Dillon Chambers
-
-
Alexander Valuch
inprogress
۱۲:۲۰
Samuel Walker
-
-
Alexander Valuch
inprogress
۱۵:۰۰
Huzjak Josip
-
-
Alexander Valuch
inprogress
۱۷:۴۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید