0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Champions League
FK Zenit Saint Petersburg
۳
۳
Chelsea FC
Finished
۲۱:۱۵
  England League One
Wigan Athletic
۱
۰
Shrewsbury Town
inprogress
۲۳:۱۵
Milton Keynes Dons
۰
۰
Plymouth Argyle
inprogress
۲۳:۱۵
  International Youth UEFA Youth League
Juventus Turin
۴
۱
Malmo FF
Finished
۱۷:۳۰
FC RB Salzburg
۲
۰
Sevilla FC
Finished
۱۶:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۱
۰
Perth Glory FC
Finished
۱۲:۱۵
  Argentina Primera C
Berazategui
-
-
Argentino de Merlo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Scotland Premiership
Livingston FC
۰
۰
Hibernian FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Germany Amateur Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II
۲
۱
SC Wiedenbruck
inprogress
۲۲:۰۰
Fortuna Cologne
۱
۱
1. FC Cologne II
inprogress
۲۲:۰۰
  Nepal A-Division league
Himalayan Sherpa Club
۱
۱
Nepal Police Club
Finished
۱۰:۴۵
Himalayan Sherpa Club
-
-
Nepal Police Club
بازی شروع نشده است
۱۰:۴۵
  Portugal Liga Portugal 3
Alverca Futebol
۰
۳
Vitoria Setubal
inprogress
۲۱:۳۰
CD Cova Piedade
۰
۲
Oriental Dragon FC
Finished
۱۴:۳۰
  England League Two
Bradford City
۰
۰
Colchester United
inprogress
۲۳:۱۵
Hartlepool United
۰
۰
Rochdale AFC
inprogress
۲۳:۱۵
  Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Atletico Carcarana
۰
۴
Puerto San Martin
Finished
۰۳:۰۰
Club Accion Juvenil Tiro y Gimnasia de General Deheza
۶
۰
Olimpo Laborde
Finished
۰۳:۳۰
  Germany Amateur Oberliga Westfalen
SC Paderborn 07 II
۳
۱
RSV Meinerzhagen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Spain Second Division B
AE Prat
۱
۱
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
  England Amateur Isthmian League, Pr. Div
Cray Wanderers
۰
۰
Horsham FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۰
۳
Persebaya Surabaya
Finished
۱۷:۱۵
Barito Putera
۰
۲
Persik Kediri
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia U19 League
Tallinna JK Legion U19
۶
۵
JK Tallinna Kalev U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 7
Trival Valderas A.
۱
۱
AD Complutense Alcala
Finished
۱۴:۰۰
CDF Tres Cantos
۲
۱
RCD Carabanchel
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CF Fuenlabrada B
۲
۰
CD Paracuellos Antamira
inprogress
۲۱:۳۰
CD Galapagar
۲
۱
Colonia Moscardo
Finished
۲۰:۳۰
CD Ursaria
۲
۰
RSD Alcala
Finished
۱۴:۳۰
  India Bangalore Super Division
Bangalore Independents
۳
۱
FC Deccan
Finished
۱۳:۰۰
Bengaluru FC B
-
-
Young Challengers Fc
بازی شروع نشده است
۰۹:۴۵
  Italy Serie D, Girone I
ASD Cittanova Calcio
۲
۲
FC Lamezia Terme
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 6
CD Olimpic de Xativa
۰
۱
Hercules CF B
Finished
۱۴:۰۰
Orihuela CF
۱
۰
Recambios Colon CF
Finished
۱۹:۰۰
  Saudi Arabia Division 1
AL Ain FC
۱
۴
Ohud Medina
Finished
۱۶:۰۵
  Malta FA Trophy
Lija Athletic
۰
۴
Fgura United FC
Finished
۲۰:۳۰
Marsaxlokk FC
-
-
Kercem Ajax FC
inprogress
۱۶:۳۰
Senglea Athletic
-
-
Tarxien Rainbows FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Sergipano, Women
Barra SE
۱
۳
Estanciano SE
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Alagoano
CR Brasil AL
۲
۰
Guarany AL U20
inprogress
۲۱:۳۰
CS Esportiva AL U20
۲
۰
Desportiva Alianca AL U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Tritium Calcio 1908
۰
۱
Borgo San Donnino
Finished
۱۷:۰۰
Forli FC
۰
۲
Real Forte Querceta
Finished
۱۷:۰۰
AC Prato 1908
-
-
Mezzolara Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Seravezza Pozzi Calcio
-
-
Asd Alcione Milano
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 10
CD Cabecense
۱
۲
Conil CF
Finished
۱۴:۳۰
UD Los Barrios
۲
۲
CD Ciudad de Lucena
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
US Bitonto Calcio
۰
۰
Audace Cerignola
Finished
۱۷:۰۰
FC San Giorgio
۱
۱
S.S.D. Casarano Calcio
Finished
۱۷:۰۰
US Mariglianese
۳
۰
USD Lavello
Finished
۱۷:۰۰
  Nigeria Premier League, Women
Delta Queens
۰
۰
Rivers Angels
inprogress
۱۸:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
Skenderbeu Korce
۲
۰
KF Egnatia Rrogozhine
Finished
۱۹:۱۵
  Italy Serie D, Girone E
Pro Livorno 1919 Sorgenti
۲
۳
Cascina Valdera
Finished
۱۷:۰۰
Lornano Badesse
۲
۰
US Follonica Gavorrano
Finished
۱۷:۰۰
ASD Flaminia Civita Castellana
-
-
ASD Citta di Foligno 1928
inprogress
۱۷:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal
Vilaverdense FC
۱
۱
Merelinense FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 13
CD Bullense
۰
۵
Yeclano Deportivo
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 2
CD Colunga
۲
۰
CD Mosconia
Finished
۱۸:۱۵
CD Lealtad de Villaviciosa
-
-
Luarca Cf
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Kenya Premier League
Sofapaka FC
۲
۱
Wazito
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
San Nicolo Notaresco
۱
۱
Sambenedettese
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 18
CD Hogar Alcarreno
۱
۰
CD Manchego Ciudad Real
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Ii, Women
Valadares Gaia FC B
۵
۰
Desportivo Leca Do Balio
Finished
۱۸:۳۰
Rio Ave FC
۳
۰
Fiaes SC
Finished
۱۸:۳۰
  Andorra Second Division
UE Sant Julia B
۵
۰
UE Engordany B
Finished
۲۰:۳۰
  Paraguay Primera Division, Clausura
Sportivo Ameliano
-
-
Club River Plate Asuncion
بازی شروع نشده است
۰۲:۰۰
  Georgia Womens League
WFC Kolkheti Khobi
-
-
WFC Nike Tbilisi
inprogress
۱۳:۳۰
Wfc Kvartali
-
-
Wfc Lanchkhuti
inprogress
۱۳:۳۰
  Greece U19 Super League
Atromitos Athinon
۰
۰
PAOK Thessaloniki
Finished
۱۴:۰۰
  Simulated Reality League UEFA Champions League SRL
FC Zenit Srl
-
-
Chelsea FC SRL
inprogress
۱۵:۱۵
Juventus Turin SRL
-
-
Malmo FF Srl
inprogress
۱۵:۱۵
SL Benfica SRL
-
-
FC Dynamo Kyiv Srl
inprogress
۱۷:۳۰
Bayern Munich SRL
-
-
FC Barcelona SRL
inprogress
۱۷:۳۰
VfL Wolfsburg SRL
-
-
LOSC Lille SRL
inprogress
۱۷:۳۰
Atalanta BC SRL
-
-
Villarreal CF SRL
inprogress
۱۷:۳۰
FC Salzburg SRL
-
-
Sevilla FC SRL
inprogress
۱۷:۳۰
Manchester United FC SRL
-
-
BSC Young Boys Srl
inprogress
۱۷:۳۰
  North Macedonia 1. MFL
FK Skopje
-
-
FC Struga Trim Lum
inprogress
۱۵:۳۰
Shkupi Cair
-
-
Shkendija Tetovo
inprogress
۱۵:۳۰
Bregalnica Stip
-
-
Rabotnicki Skopje
inprogress
۱۵:۳۰
Renova Dzepciste
-
-
GFK Tikvesh 1930
inprogress
۱۵:۳۰
Pelister Bitola
-
-
Borec Veles
inprogress
۱۵:۳۰
Makedonija Gjorce Petrov
-
-
FK Akademija Pandev
inprogress
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Asd Imperia 1923
-
-
Casale FBC
Abandoned
۱۷:۰۰
Usd Sestri Levante 1919
-
-
Rg Ticino
inprogress
۱۷:۰۰
Scd Ligorna 1922
-
-
Vado FC
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Sassari Calcio Latte Dolce
-
-
AS Ostia Mare Lido Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
AC Leon
-
-
Desenzano Calvina
inprogress
۱۷:۰۰
US Folgore Caratese
-
-
Usd Castellanzese 1921
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone C
FC Arzignano Valchiampo
-
-
San Martino Speme
inprogress
۱۷:۰۰
  Brazil Amazonense, Women
Cdc Manicore AM
۶
۰
EC Taruma AM
inprogress
۲۲:۳۰
  Northern Ireland Nifl Development League
Ballymena United
۰
۰
Cliftonville Olympic
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Warrenpoint Town Reserves
-
-
Larne Olympic
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید